Agencja

O nas

Mustang Marketing to agencja interaktywna, którą założyliśmy w celu świadczenia kreatywnych i użytecznych projektów z zakresu budowania komunikacji marketingowych.

Powstaliśmy w 2010 roku. Od początku naszej działalności doradzamy, tworzymy i wdrażamy dla naszych Klientów śmiałe oraz  niebanalne idee tak, aby ich przekaz reklamowy był jak najskuteczniejszy. W naszej codziennej pracy bazujemy na zdobytym przez lata doświadczeniu, ciągle doszkalając się w nowych dziedzinach, aby poszerzać ofertę i podnosić własne standardy zgodnie z naszym hasłem przewodnim.

Specjalizujemy się w trzech sferach: projektowaniu graficznym (tworzenie identyfikacji wizualnej, grafika użytkowa),  wdrażaniu rozwiązań internetowych (projekty stron internetowych, dedykowane aplikacje w tym CRM, CMS,mobilne strony internetowe) oraz wprawianiu grafiki w ruch (animacje i wizualizacje 2D i 3D, spoty promocyjne i reklamowe), przy pomocy których skutecznie budujemy pozytywny wizerunek marki.

Do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy z dbałością o szczegóły, gdyż wiemy jak bardzo decydują one o jego charakterze.

Współpracujemy z klientami w całej Europie, czego dowodem są projekty dla takich marek jak: Bosch, CinCin, Carlsberg, Nestle, Rossman, Orange oraz wielu innych.

Zespół

Tomasz Gawłowski
Tomasz
Gawłowski
Grafika / wizualizacje
Współzałożyciel Mustang Marketing, absolwent Politechniki Lubelskiej. W agencji odpowiada przede wszystkim za działania graficzne, kreuje wizerunek przedsiębiorstw i instytucji. Ulubioną dyscypliną, w której się specjalizuje jest webdesign. Dba również o usability tworzonych serwisów.
Adam Terepora
Adam
Terepora
Wdrożenia / animacje
Współzałożyciel Mustang Marketing, absolwent Politechniki Lubelskiej. W Mustangu głównie zajmuje się programowaniem i składaniem stron/aplikacji w jedną sprawnie działającą całość, optymalizacją serwisów pod kątem SEO, a w wolnym czasie szkoli swe umiejętności w zupełnie odmiennej dziedzinie – grafice 3D, w tym animacji i wizualizacji.
Słowem: doskonałość to taki stan rzeczy, w którym człowiek wymaga od siebie więcej niż wymagają od niego inni.
Jose Ortega y Gasset

Agencja w liczbach

11
lat doświadczenia w stronach internetowych
12
miesięcy gwarancji na zrealizowany projekt
1230
pikseli to średnia wysokość naszych projektów www
6
projektów dla zagranicznych Klientów
3
miesięcy pozycjonowania strony GRATIS
927
odniesionych zwycięstw w League of Legends
> 150
zrealizowanych projektów
8771
wypitych filiżanek kawy podczas pracy